Logo
Navigointi
Opiskelijat
lLoimaan lukioon yhteishaussa 2015 hyväksytyt opiskelijat

Eskola Tuomas
Forss Annika
Hakanen Sebastian
Hautojärvi Milla-Maria
Huhtala Ida-Maria
Huhti Saku
Huitti Jaakko
Hulmi Severi
Hämäläinen Olli-Pekka
Immonen Kiia
Jaanu Veera
Kangashaka Nestori
Katila Sanni
Koivula Kalle-Matti
Kortelainen Arttu
Kortemaa Topi
Kulmanen Markus
Kuosa Sofia
Lammela Markus
Lamminolka Niklas
Leimu Ville
Leino Maria
Leppäkangas Milla
Leppämäki Eemeli
Levomäki Oskari
Luoma Sini
Mattila Joni
Mustajärvi Jani
Mäkelä Elsa
Mäkilä Alina
Nenonen Rosa-Maria
Nohteri Aleksi
Nokso-Koivisto Markus
Nurmi Hannah
Nurminen Mikko
Nyman Janne
Ojanperä Eija
Paija Susanne
Pitkänen Niina
Pitkäranta Petra
Pöllänen Emilia
Rantanen Niki
Riikonen Samuli
Ryödi Kuisma
Salminen Eero
Salminen Kia
Salminen Leevi
Savolainen Riikka
Savonen Ella
Siven Nea
Sulonen Leo
Suonpää Camilla
Supponen Ville
Taskinen Miikka
Tattinen Minttu
Theodorakis Yolanda
Uutela Kiia-Rosalia
Varho Viola
Virtanen Akseli
Virtanen Jaana
Virtanen Maria
Vuolle Mikko
Vuori Janni
Vuorinen Anu
Yli-Tuomola Aliisa
Yli-Tuomola Antti

Lisätietoja
rehtori Hannu Lahti 02 716 1380, 050 512 6049

 
lOHJE SÄHKÖISEEN YO-KOKEESEEN SOVELTUVAN KONEEN HANKINTAAN

Ohje tietokonehankintaan
 
lKoulujen työ- ja loma-ajat lv. 2015-2016 ja 2016-2017

KOULUJEN TYÖ- JA LOMA-AJAT lv. 2015-2016

Syyslukukausi 13.8.-18.12.2015
Syysloma 12.-16.10.2015
Joululoma 19.12.2015-3.1.2016

Kevätlukukausi 4.1.-4.6.2016
Talviloma 22.-26.2.2016
Vapaapäivä 6.5.2016
Lisäksi lukuvuoteen sisältyy yksi lauantaityöpäivä, jonka koulut ilmoittavat myöhemmin.

KOULUJEN TYÖ- JA LOMA-AJAT LV. 2016-2017

Syyslukukausi 10.8.-20.12.2016
Syysloma 17.-21.10.2016
Joululoma 21.12.2016-3.1.2017

Kevätlukukausi 4.1.-3.6.2017
Talviloma 20.-24.2.2017
Vapaapäivä 5.12.2016 ja 26.5.2017
Lisäksi lukuvuoteen sisältyy yksi lauantaityöpäivä, jonka koulut ilmoittavat myöhemmin.


 
Ajankohtaista
Loimaan lukioon yhteishaussa 2015 hyväksytyt opiskelijat
OHJE SÄHKÖISEEN YO-KOKEESEEN SOVELTUVAN KONEEN HANKINTAAN
Koulujen työ- ja loma-ajat lv. 2015-2016 ja 2016-2017

Yhteystiedot
Käyntiosoite:
Puistokatu 16
32200 Loimaa
p: 02 761 1383

 
  447232 | Copyright © 2007-2015 Loimaan Lukio