Logo
Navigointi
Opiskelijat
lOHJE SÄHKÖISEEN YO-KOKEESEEN SOVELTUVAN KONEEN HANKINTAAN

Ohje tietokonehankintaan
 
lKoulujen työ- ja loma-ajat lv. 2015-2016 ja 2016-2017

KOULUJEN TYÖ- JA LOMA-AJAT lv. 2015-2016

Syyslukukausi 13.8.-18.12.2015
Syysloma 12.-16.10.2015
Joululoma 19.12.2015-3.1.2016

Kevätlukukausi 4.1.-4.6.2016
Talviloma 22.-26.2.2016
Vapaapäivä 6.5.2016
Lisäksi lukuvuoteen sisältyy yksi lauantaityöpäivä, jonka koulut ilmoittavat myöhemmin.

KOULUJEN TYÖ- JA LOMA-AJAT LV. 2016-2017

Syyslukukausi 10.8.-20.12.2016
Syysloma 17.-21.10.2016
Joululoma 21.12.2016-3.1.2017

Kevätlukukausi 4.1.-3.6.2017
Talviloma 20.-24.2.2017
Vapaapäivä 5.12.2016 ja 26.5.2017
Lisäksi lukuvuoteen sisältyy yksi lauantaityöpäivä, jonka koulut ilmoittavat myöhemmin.


 
lLoimaan lukion Wanhojen tanssien iltajuhla perjantaina 13.2.2015 klo 19.00 Liikuntahallilla

Liput 5€ (ovelta - ei ennakkolippuja)
Kahvitarjoilu (vapaaehtoinen kahvimaksu)
Järjestäjä - lukion oppilaskunta


lLoimaan lukion fysiikan ja kemian työkurssilaiset Aalto-yliopistolla

Juttu yliopiston sivuilla
 
Ajankohtaista
OHJE SÄHKÖISEEN YO-KOKEESEEN SOVELTUVAN KONEEN HANKINTAAN
Koulujen työ- ja loma-ajat lv. 2015-2016 ja 2016-2017
Loimaan lukion Wanhojen tanssien iltajuhla perjantaina 13.2.2015 klo 19.00 Liikuntahallilla
Liput 5€ (ovelta - ei ennakkolippuja)
Kahvitarjoilu (vapaaehtoinen kahvimaksu)
Järjestäjä - lukion oppilaskunta

Loimaan lukion fysiikan ja kemian työkurssilaiset Aalto-yliopistolla

Yhteystiedot
Käyntiosoite:
Puistokatu 16
32200 Loimaa
p: 02 761 1383

 
  426560 | Copyright © 2007-2015 Loimaan Lukio